„Malé deti jedia chlieb rodičov, veľké ich srdce.” (Karolina Světlá)

Dnes je 19. 7. 2016, meniny má Dušana, zajtra Ilja, Eliáš

O nás

You are here: Home / O nás

Čerstvo, rýchlo a chutne!

Vychádzame z 25 ročných skúseností v oblasti gastronómie a potravinárstva. Hľadáme stále nové výzvy a trendy k uspokojeniu zákazníka.

Koncept predajní Praclík sme pripravili a otvorili pre vás všetkých, ktorí sa chcete čerstvo, chutne a rýchlo najesť. Sme samoobslužná prevádzka, so širokým sortimentom v ktorom si každý nájde to svoje oblúbené jedlo v ktorúkoľvek dennú hodinu.

V priebehu celého dňa vám už pri otvorení v skorých ranných hodinách ponúkneme raňajky s voňavou kávou, neskôr si u nás nájde školák i dospelák svoju desiatu. Na obed si u nás pochutnáte na čerstvých šalátoch a obložených bagetách. Popoludní nás neobídete pri šálke kávy a sladkom koláčiku. Podvečer ako aj po celý deň máme pre vás prichystaný široký výber chleba a pečiva.

Znižujeme vaše čakanie na prípravu vašej obľúbenej bagety, croissantu či šálky horúcej kávy alebo pohára čerstvého džúsu. Sme rýchli a to je našou najväčšou devízou. Špecializujeme sa hlavne na predaj čerstvých pekárenských výrobkov a obloženého pečiva, náš sortiment je naozaj veľmi široký a neustále ho rozširujeme.